Podgląd obrazka

Wiadomości
Wysokie rabaty na produkty Thule - zapytaj o aktualną promocję!
17 stycznia  Nadal na niektóre produkty udzielamy od 10% do 20% rabatu. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły pod nr tel. 12 262-44-07.
Aktualnie w bardzo dobrej cenie pozostają autoboxy Thule Motion XT (wszystkie modele), dodatkowo do każdego boxu praktyczny i wartościowy upominek - zestaw toreb GoPack 8006 o wartości 550 zł!

Łańcuchy śniegowe Pewag na sezon 2017/2018.
17 stycznia  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą łańcuchów śniegowych Pewag przygotowanych na nadchodzący sezon zimowy 2017/2018
Zwracamy Państwa uwagę na łańcuchy śniegowe pewag servo sport, rekomendowane do samochodów z najmniejszą ilością miejsca w nadkolach.

Kaski, gogle i okulary UVEX, rękawice Reusch.
17 stycznia  Zadzwoń i zapytaj o aktualną promocję, możesz otrzymać nawet 10% zniżki! tel. 12 262-44-07
Obsługujemy

Tax-Free Płatności on-line PayU

Losowo, z komisu
W naszym sklepie znajdziecie Państwo również produkty używane.
Brak towaru w komisie.
Ostatnio zarejestrowani
milek.~ (Rzeszów), jura~ (Gołdap), czesci.~ (Siedlce), majke~ (Toruń), wczaj~ (Legionowo), zbignie~ (Wieliczka), sk~ (Terespol), dar~ (Bieruń), R.Ry~ (Łódź), mjes~ (Warszawa), you~ (Piła), rafalka~ (Radomsko), pwoj~ (Brzesko), wyp~ (Kraków), piotr.~ (Brzeszcze), ata_m~ (Kraków), emil.~ (Warszawa), zo~ (Bedzin), mig~ (Gdansk), modeleh~ (Środa Wlkp.), mic~ (Kraków), michal.b~ (Pruszków), marcin81~ (Trzyciąż), mariuszp~ (Legionowo), sle~ (Warszawa), czen~ (Kraków), libylle~ (Warszawa), b~ (Wroclaw), bart~ (Nowa Wieś), tza~ (Wien)...

Uchwyt rowerowy na klapę Thule FreeWay 968

Producent: Thule
Model: FreeWay 968

Kolor: srebrno - czarny

Gwarancja: 60 miesięcy

Ilość dostępnych sztuk: 1
Cena za sztukę.
Popularność:
85.47%


Opis produktu
Thule FreeWay 968 to zwarty, składany bagażnik rowerowy do montażu na tylnej klapie lub pokrywie bagażnika samochodu. Niezwykle stabilny i bezpieczny, przeznaczony do aut, które nie mają haka holowniczego. FreeWay 968 umożliwia przewóz 3 rowerów na samochodach typu: sedan, hatchback kombi oraz minivan. Rowery są podwieszone na specjalnie wyprofilowanym ramieniu bagażnika i zabezpieczone specjalnymi uchwytami z gumową klamrą. Prosty i wygodny w obsłudze. Montaż polega na jednorazowej wstępnej regulacji przy pomocy pokrętła QUICK Release a następnie bagażnik przytwierdza się do auta specjalnymi pasami. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu bagażnik pasuje prawie do wszystkich typów nadwozi samochodów. Średnica ramy roweru dowolna. Wszystkie elementy stykające się z nadwoziem pokryte są warstwą ochronną z miękkiego tworzywa. Składany, po złożeniu mieści się w bagażniku samochodu.

Konstrukcja bagażnika umożliwia przewóz większości rowerów o dowolnej średnicy kół i rur ramy. Rowery o nietypowych ramach mogą być mocowane przy użyciu dodatkowego adaptera Thule.

Bagażnik FreeWay 968 jest lekki - waży jedynie 6 kg - a dzięki swojej konstrukcji i kompaktowej budowie po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, co znacznie ułatwia przechowywanie, nawet w bagażniku auta.


Wróć do kategorii Wróć do kategorii "Uchwyty rowerowe na tylną klapę"