Podgląd obrazka

Wiadomości
Wyprzedaż kasków UVEX!
8 lutego  Aktualnie w bardzo dobrej, wyprzedażowej cenie można kupić kaski narciarskie renomowanej firmy UVEX.

Wysokie rabaty na produkty Thule - zapytaj o aktualną promocję!
5 lutego  Nadal na niektóre produkty udzielamy 10% rabatu.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły pod nr tel. 12 262-44-07.
Aktualnie w bardzo dobrej cenie pozostają autoboxy Thule Motion XT, do niektórych modeli dokładamy praktyczny i wartościowy upominek - zestaw toreb GoPack 8006 o wartości 550 zł!

Łańcuchy śniegowe Pewag na sezon 2017/2018.
17 stycznia  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą łańcuchów śniegowych Pewag przygotowanych na nadchodzący sezon zimowy 2017/2018
Zwracamy Państwa uwagę na łańcuchy śniegowe pewag servo sport, rekomendowane do samochodów z najmniejszą ilością miejsca w nadkolach.
Obsługujemy

Tax-Free Płatności on-line PayU

Losowo, z komisu
W naszym sklepie znajdziecie Państwo również produkty używane.

Łańcuchy śniegowe Pewag Sportmatik SMX75

Producent:
Pewag
Model:
Sportmatik
Cena:
380 PLN
Zobacz więcej rzeczy używanych >>
Ostatnio zarejestrowani
milek.~ (Rzeszów), jura~ (Gołdap), czesci.~ (Siedlce), majke~ (Toruń), wczaj~ (Legionowo), zbignie~ (Wieliczka), sk~ (Terespol), dar~ (Bieruń), R.Ry~ (Łódź), mjes~ (Warszawa), you~ (Piła), rafalka~ (Radomsko), pwoj~ (Brzesko), wyp~ (Kraków), piotr.~ (Brzeszcze), ata_m~ (Kraków), emil.~ (Warszawa), zo~ (Bedzin), mig~ (Gdansk), modeleh~ (Środa Wlkp.), mic~ (Kraków), michal.b~ (Pruszków), marcin81~ (Trzyciąż), mariuszp~ (Legionowo), sle~ (Warszawa), czen~ (Kraków), libylle~ (Warszawa), b~ (Wroclaw), bart~ (Nowa Wieś), tza~ (Wien)...

Rękawice narciarskie Reusch Speakeasy R-TEX XT roz. 9 (Kraków)

Producent: Reusch
Model: Speakeasy

Kolor: jak na zdjęciu

Gwarancja: 24 miesięcy

Ilość dostępnych sztuk: 1
Ilość sztuk w cenie: 1
Popularność:
100%


Opis produktu
Zastosowane technologie:

REUSCH Materiał wew: Goatskin DD skóra kozia, Nash
REUSCH Materiał zewn: ActiveFlex, Hide, Goatskin DD
REUSCH Membrana: R-TEX XT
REUSCH Ocieplenie: TecFill
REUSCH Technologia: R-TEX XT
REUSCH Technologia: TecFill
REUSCH Technologia: THERMO-PRO
REUSCH Wyściółka: MicroActive

Cechy użytkowe:
-krótki neoprenowy mankiet z rzepem
-spinka do spinania rękawic
-wewnętrzna część rękawicy wykonana ze skóry i silikonu
-elastyczna budowa

Standard cieplny:

THERMO PRO 3 - Rękawice o tym standardzie cieplnym posiadają warstwę ocieplającą taką jak TecFill lub Thinsulate oraz dodatkowo warstwę izolującą. Utrzymują komfortowe ciepło w typowych zimowych temperaturach.

Legenda:

R-TEX XT

Membrana o wysokiej efektywności. Elastyczna warstwa wewnętrzna przystosowuje się do potrzeb dłoni. Idealna do każdej aktywności na śniegu. Gwarantuje oddychalność i kompletną ochronę przed zimnem, wiatrem i wilgocią. Materiał membrany jest bardzo cienki, miękki i rozciągliwy, więc nosząc R-TEX XT czujesz się komfortowo i masz nieograniczoną swobodę ruchów. Dzięki R-TEX XT dłonie pozostają ciepłe i suche. Co więcej, maleńkie molekuły w dolnej warstwie poliestru ułatwiają transport wilgoci z wnętrza rękawicy na zewnątrz. I wreszcie najważniejsze: im więcej wilgoci znajduje się w rękawicy, tym szybciej uwalniana jest ona na zewnątrz.

TecFill

Komfortowo i ciepło w chłodne dni!
Warstwa ocieplająca jest bardzo zwarta, a solidna standardowa izolacja oferuje odpowiednią ilość ciepła do spędzenia długiego i ekscytującego dnia na stoku.

MicroActive

Standardowa wyściółka Reusch stosowana w większości rękawic. Jest nie tylko bardzo miękka i ciepła, ale także szybko uwalnia wilgoć z rękawicy na zewnątrz. Odpowiednia równowaga temperatur zapewnia zbawienny mikroklimat. Dzięki włoskowatej powierzchni MicroActive zapewnia przyjemny komfort noszenia. Dodatkowo tkanina posiada właściwości antystatyczne. Te cechy pozwalają bez problemów wsuwać dłonie w rękawice.


Wróć do kategorii Wróć do kategorii "Artykuły sportowe - rękawice Reusch"