fbpx Skip to content

Bagażniki Thule Kraków

Bagażniki Thule na relingi

Bagażniki Thule | Lokalizacja sklepu: Autoryzowany Partner Thule Kraków, ul. Zakopiańska 163

Bagażnik Thule Raised Rail Evo lub Edge Raised Rail montowany bezpośrednio na klasyczne relingi samochodowe.

Bagażniki Thule pozwolą Ci zabrać wszystkie rzeczy, które potrzebujesz! Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym ciągle brakuje miejsca w bagażniku swojego samochodu! Od teraz zabierzesz wszędzie rower, narty, a nawet łódkę i kajak, nie zapominając przy tym o desce surfingowej i innych rzeczach. Thule WingBar Evo to aerodynamiczny system bagażnika bazowego zapewniający wyjątkowo cichą jazdę. Duża przestrzeń ładunkowa sprawia, że jest on kompatybilny z szeroką gamą akcesoriów i bagażników. Aerodynamiczna konstrukcja Thule WingBar Evo ogranicza do minimum poziom hałasu i zużycie paliwa. System umożliwia bezpieczne przewożenie ładunku do 100 kg i jest wyposażony w rowki T do łatwego montażu boxów dachowych i sportowych.
Cechy:
Kompletny bagażnik bazowy obejmuje 4 łatwe w montażu stopy i 2 belki bazowe Thule WingBar Evo
Górny rowek T z Interfejsem QuickAccess umożliwia komfortowy montaż i demontaż akcesoriów
Technologia WindDiffuser, która zmienia przepływ powietrza, redukuje hałas i zmniejsza zużycie paliwa
Wyjątkowo mocna belka bazowa dzięki wewnętrznej strukturze BoxBeam
Mocowanie do pojazdu za pomocą zamków Thule One-Key (w komplecie)
Wybrana szerokość belki bazowej, stopa i zestaw mocujący są specjalnie przystosowane do pojazd
Test zderzeniowy:
Przeprowadzamy wiele testów zderzeniowych z wykorzystaniem różnych prędkości i masy, aby upewnić się, że kompletny system bagażnika bazowego bezpiecznie przewiezie Twój sprzęt i ochroni samochód przed uszkodzeniem.
Symulacje zużycia:
Specjalistyczne testy, które służą do oceny jakości systemów bagażników bazowych w miarę upływu czasu. Na podstawie tych testów ocenia się trwałość i funkcjonalność sprzętu w długiej perspektywie.
Testy narażenia na działanie:
Aby ocenić wytrzymałość systemów bagażników bazowych w warunkach, które mogą wystąpić podczas ich użytkowania, wystawiamy je na działanie ekstremalnych temperatur, wilgoci, światła słonecznego i substancji chemicznych.

Oferta firmy Alucar

Bagażniki samochodowe, uchwyty narciarskie i do sprzętu wodnego oraz autoboxy znanej i cenionej marki THULE. To także uchwyty rowerowe montowane na haku holowniczym THULE oraz PROUSER. Ofertę uzupełniamy łańcuchami śniegowymi renomowanej firmy PEWAG.

logo_alucar

Bezpieczeństwo

Strona