fbpx Skip to content

Bagażniki bazowe Thule

Bagażniki Thule | Lokalizacja sklepu: Autoryzowany Partner Thule Kraków, ul. Zakopiańska 163

Bagażniki Thule pozwolą Ci zabrać wszystkie rzeczy, które potrzebujesz! Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym ciągle brakuje miejsca w bagażniku swojego samochodu! Od teraz zabierzesz wszędzie rower, narty, a nawet łódkę i kajak, nie zapominając przy tym o desce surfingowej i innych rzeczach. Thule WingBar Evo to aerodynamiczny system bagażnika bazowego zapewniający wyjątkowo cichą jazdę. Duża przestrzeń ładunkowa sprawia, że jest on kompatybilny z szeroką gamą akcesoriów i bagażników. Aerodynamiczna konstrukcja Thule WingBar Evo ogranicza do minimum poziom hałasu i zużycie paliwa. System umożliwia bezpieczne przewożenie ładunku do 100 kg i jest wyposażony w rowki T do łatwego montażu boxów dachowych i sportowych.
Cechy:
Kompletny bagażnik bazowy obejmuje 4 łatwe w montażu stopy i 2 belki bazowe Thule WingBar Evo
Górny rowek T z Interfejsem QuickAccess umożliwia komfortowy montaż i demontaż akcesoriów
Technologia WindDiffuser, która zmienia przepływ powietrza, redukuje hałas i zmniejsza zużycie paliwa
Wyjątkowo mocna belka bazowa dzięki wewnętrznej strukturze BoxBeam
Mocowanie do pojazdu za pomocą zamków Thule One-Key (w komplecie)
Wybrana szerokość belki bazowej, stopa i zestaw mocujący są specjalnie przystosowane do pojazd
Test zderzeniowy:
Przeprowadzamy wiele testów zderzeniowych z wykorzystaniem różnych prędkości i masy, aby upewnić się, że kompletny system bagażnika bazowego bezpiecznie przewiezie Twój sprzęt i ochroni samochód przed uszkodzeniem.
Symulacje zużycia:
Specjalistyczne testy, które służą do oceny jakości systemów bagażników bazowych w miarę upływu czasu. Na podstawie tych testów ocenia się trwałość i funkcjonalność sprzętu w długiej perspektywie.
Testy narażenia na działanie:
Aby ocenić wytrzymałość systemów bagażników bazowych w warunkach, które mogą wystąpić podczas ich użytkowania, wystawiamy je na działanie ekstremalnych temperatur, wilgoci, światła słonecznego i substancji chemicznych.

Oferta firmy Alucar

Bagażniki samochodowe, uchwyty narciarskie i do sprzętu wodnego oraz autoboxy znanej i cenionej marki THULE. To także uchwyty rowerowe montowane na haku holowniczym THULE oraz PROUSER. Ofertę uzupełniamy łańcuchami śniegowymi renomowanej firmy PEWAG.

logo_alucar

Bezpieczeństwo

Strona