fbpx Skip to content

Foteliki Kraków

Foteliki rowerowe

Foteliki Rowerowe | Lokalizacja sklepu: Autoryzowany Partner Thule Kraków, ul. Zakopiańska 163

Lekkie i bezpieczne foteliki rowerowe montowane z tyłu lub z przodu roweru wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i zapewniają Twojemu dziecku maksymalny komfort. Codzienne przejażdżki i wyprawy rowerowe z dzieckiem, siedzącym w bezpiecznym, klasycznym, łatwym w użyciu foteliku rowerowym, są jeszcze przyjemniejsze.
Kultowy design i inspirujące kolory
Zaprojektowany z myślą o przyjemnych i bezproblemowych dojazdach oraz rekreacyjnych przejażdżkach — ten kultowy fotelik rowerowy dla dzieci wyróżnia się nowym, pięknym wyglądem i perfekcyjnie dobranymi kolorami. Stworzyliśmy go na nowo z ogromną starannością i dbałością zarówno o zachowanie jego klasycznego uroku, jak i dodanie mu cech odzwierciedlających najnowsze trendy we wzornictwie. Zastosowana paleta kolorów odzwierciedla nowoczesny, miejski styl życia - stylowy, inspirujący i stworzony do aktywności.

Oferta firmy Alucar

Bagażniki samochodowe, uchwyty narciarskie i do sprzętu wodnego oraz autoboxy znanej i cenionej marki THULE. To także uchwyty rowerowe montowane na haku holowniczym THULE oraz PROUSER. Ofertę uzupełniamy łańcuchami śniegowymi renomowanej firmy PEWAG.

logo_alucar

Bezpieczeństwo

Strona