Nowy box dachowy Thule Motion 3 już w naszej ofercie!

Box dachowy Thule Motion 3 to produkt dla nowoczesnych poszukiwaczy przygód. Efektownie wygląda i jest bardzo pojemny, łącząc smukłą i aerodynamiczną sylwetkę z imponującą funkcjonalnością.

Charakterystyka:

• Przeprojektowano design boxa, jeszcze bardziej nawiązując do współczesnej linii aut. Mówimy tu zarówno o ogólnym odbiorze boxa, formą zbliżającego się to sylwetki strzały.
• Najwyższy punkt boxa został przesunięty nieco bardziej do przodu, wpływając pozytywnie na aerodynamikę.
• Z boku wieka zauważymy zintegrowany uchwyt wspomagający otwarcie boxa.
• Wszystko powyższe dało świetny rezultat podczas testów oporowych jakie Thule przeprowadziło, czego efektem jest wynik zmniejszenia oporów powietrza o 5% w stosunku do serii Thule Motion XT (badanie przeprowadzone na bazie rozmiaru XL). Jest to niebagatelny argument w czasach popularyzacji aut elektrycznych dla których ważny jest zasięg, czy też dla aut spalinowych, które będą w stanie odbyć nieco dłuższą podróż z udziałem boxa nowej serii niż poprzedniej.
• Jeśli mówimy o designie, z pewnością uwadze nie może umknąć nietuzinkowy tył boxa, w którym zauważymy spore wycięcie w pokrywie boxa co pozwala ostatecznie na łatwiejszy załadunek przewożonych przedmiotów w tej części boxa.
• Wzmocnienie pokrywy boxa skutkuje jego płynniejszym otwarciem i zamknięciem.

• Wraz z nową serią boxów, informujemy o dodatkowych, nowych akcesoriach jak:
– zestaw toreb Thule GoPack Duffel Set 800604, które mogą być transportowane również w formie plecaka.
– oświetlenie boxa, które znamy już z rozwiązania w Thule Vector.
– pasek ułatwiający zamykanie boxa (link do strony Thule). Auta są coraz wyższe toteż takie drobne ułatwienie z pewnością znajdzie wielu entuzjastów.
– wkładka do boxa która wytłumia box od środka oraz na dłużej zachowuje materiał boxa w dobrej kondycji.